FINAŁ

Nareszcie udało się skończyć 25-letni projekt. Mowa rzecz jasna o Fiacie 850 Spider. W sobotę samochód wrócił od tapicera i chyba prezentuje się całkiem nieźle. Musiałem jeszcze poświęcić trochę czasu na zamontowanie kilku drobiazgów i teraz można już pokazać całość. Brakuje jeszcze uchwytów drzwi(podłokietników), ale będą zamontowane, jak tylko tapicer się z nimi upora.

Pierwsze zdjęcia dachu, jeszcze u tapicera

I od tyłu

Teraz już nie ma tych fałdek w tylnej części, tu jeszcze nie było metalowych wkładek, które są nitowane do poszycia dachu.

Dziś samochód w pełnej(bez podłokietników) krasie wyjechał z garażu. Pierwsze zdjęcie od tyłu(zboczenie jakieś, czy co…)

Wnętrze

I wreszcie przód, auto zostało obniżone do właściwego poziomu

I jeszcze jedna „fotka”, tym razem z góry. To ujęcie zawdzięczam Jurkowi, gdyby nie jego sugestia zapewne nie wpadłbym na ten pomysł

Teraz zaczną się „wycieczki” po urzędach. Ale najpierw ocena rzeczoznawcy i „Biała karta”. Planowana sesja zdjęciowa najprawdopodobniej pojutrze.

Jednak dla mnie najważniejsze jest to, że udało się wreszcie zamknąć ten projekt. Pewnie czasem będę coś jeszcze wspominał o tym aucie, ale będą to jakieś sporadyczne wzmianki. Oczywiście jeśli „papierki” będą szły po mojej mysli